204. Zappert: Ústí nad Labem
signováno vpravo dole, zaskleno, zarámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 30,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 29 x 38
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč