204. Zima
signováno vpravo dole Daníček
Technika: olej na plátně
Šířka: 44 cm, výška: 58 cm, rámování: 75 x 61 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 06.12.2017 21:22 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč