205. Pštros
kolorovaná měděrytina, 19. století, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 36 cm, výška: 28 cm, rámování: 37,5 x 50 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.04.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč