205. Romantická krajina se stavením
signováno vpravo dole, nerámováno Datace: 20. stol.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm
Konec dražby: 12.08.2020 23:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč