Romantická krajina se stavením

signováno vpravo dole, nerámováno Datace: 20. stol.
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 70 cm

Konec dražby: 12.08.2020 23:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 700 Kč