206. Adonis
paspartováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 35 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 69 x 51
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.03.2023 22:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč