206. Andrée - U břehu
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 78 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč