206. Kůň
signováno a datováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: pastel na kartonu, datace: 1970
Šířka: 16,5 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 48 x 37
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.04.2023 21:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 950 Kč