206. Vysoké břízky
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: lept
Šířka: 23,5 cm, výška: 20 cm, rámování: 36 x 42 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč