207. Clapec u vody
rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 21 cm, výška: 27 cm, rámování: 39 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.07.2022 22:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč