207. Kostel
Signováno vpravo dole tužkou, zaskleno a rámováno.
Technika: linoryt
Šířka: 40 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 66,5 x 50,5 cm
Konec dražby: 20.02.2023 21:43 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč