208. Barbizonská škola
signováno nečitelně vpravo dole, malba mírně poškozena - restaurováno. rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 42 x 50 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.01.2021 21:32 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč