208. Golden Bridge
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 120 cm, výška: 50 cm, rámování: 53 x 123 cm
Konec dražby: 04.04.2022 20:51 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč