208. Květiny ve váze
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu, datace: 1957
Šířka: 51 cm, výška: 66 cm, rámování: 77 x 62 cm
Konec dražby: 14.02.2023 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč