208. Sovy
kolorovaná měděrytina, 19. století, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: mědirytina
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm, rámování: 40 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 21:00 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč