208. Vodník
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: akryl, datace: 2019
Šířka: 40 cm, výška: 50 cm, rámování: 63 x 53 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč