209. Luční kytice
signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 41 cm, výška: 66 cm, rámování: 78 x 53,5 cm
Konec dražby: 14.02.2023 21:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč