209. Maják
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: akryl, materiál: plátno, datace: 2020
Šířka: 30 cm, výška: 20 cm, rámování: 32 x 42 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč