Loďka na pevnině
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15, 5 cm, výška: 11,5 cm, rámování: 28,5 x 31,5
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2023 20:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč