21. Miniaturní portrét dámy

malba na kartonu, zaskleno a rámováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 18. století
Šířka: 5 cm, výška: 6,5 cm, rámování: 12,5 x 11 cm

Konec dražby: 09.08.2021 20:25 SELČ

Zbývá: 4d 10h 18m 40s

Vyvolávací cena: 2 000 Kč