Odpočívající společnost
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 51,5 cm, rámování: 65,5 x 73,5
Konec dražby: 08.04.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 600 Kč