21. Ovoce
signováno vlevo dole
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 36 cm, výška: 26 cm, rámování: 35 x 44 cm
Konec dražby: 10.12.2018 18:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč