Portrét Hedvig Russ
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 63 cm, výška: 84 cm, rámování: 93,5 x 72,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 23.11.2023 20:10 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč