Rybáři u pobřeží
rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 51 cm, výška: 30,5 cm, rámování: 47 x 69
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.04.2024 20:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 700 Kč