21. V kavárně

rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 11.10.2022 19:13 SELČ

Aktuální cena: 2 100 Kč

Zbývá: 14d 14h 27m 32s

Minimální příhoz: 300 Kč

Vyvolávací cena: 2 100 Kč