21. V kavárně
rámováno
Technika: olej na sololitu
Šířka: 61,5 cm, výška: 46 cm, rámování: 59 x 74 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.10.2022 19:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 100 Kč