21. V lese
signatura nenalezena
Technika: olej na kartonu
Šířka: 14 cm, výška: 14 cm, rámování: 22,5 x 22,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.12.2018 19:24 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 450 Kč