Zimní krajina

Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volně

Konec dražby: 08.06.2020 20:10 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč