21. Zimní krajina
Technika: olej na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 27,5 cm, rámování: volně
Konec dražby: 08.06.2020 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč