Herbář

Nečitelně signováno, razítko um. prům. muzea v Plzni, na reversu přípis a razítko, rámováno a zaskleno
Technika: olej na kartonu, datace: 19. století
Šířka: 22 cm, výška: 18 cm, rámování: 33 x 36 cm

Konec dražby: 09.12.2020 21:34 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč