210. Město na dlani
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 35,5 cm, výška: 40 cm, rámování: 48 x 43,5 cm
Konec dražby: 10.05.2021 22:19 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč