211. Kvasilová - V uličkách
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, rámováno, paspartováno a zaskleno
Technika: suchá jehla, datace: 1948
Šířka: 19 cm, výška: 13 cm, rámování: 28 x 34 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč