212. Akt ženy zezadu
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: pastel na kartonu, datace: 2018
Šířka: 19 cm, výška: 28 cm, rámování: 42 x 32 cm
Konec dražby: 13.09.2022 21:25 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč