214. Břízy
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 47 cm, rámování: 57 x 45 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč