215. Květina a sklenice
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu, datace: 1989
Šířka: 30 cm, výška: 48 cm, rámování: 65 x 47 cm
Konec dražby: 06.12.2021 20:55 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 800 Kč