Stromy u cesty
signováno vpravo dole,rámováno
Technika: ocelorytina
Šířka: 68 cm, výška: 58 cm, rámování: 70,5 x 79,5
Konec dražby: 16.05.2023 21:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč