218. Mořský vlk
Signováno vpravo dole nečitelně, zaskleno, orámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 31,5 cm, výška: 49 cm, rámování: 63,5 x 47 cm
Konec dražby: 21.01.2021 21:30 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč