218. Na cestě
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 69,5 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 64,5 x 84,5 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč