218. Světec

Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: kresba, datace: 1938
Šířka: 14 cm, výška: 42 cm, rámování: 57 x 25 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.05.2024 21:12 SELČ

Zbývá: 4d 0h 27m 10s

Vyvolávací cena: 600 Kč