Akt

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 60 cm, rámování: 67 x 44 cm

Konec dražby: 05.03.2019 19:47

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč