22. Bruslaři
Monogramováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 31 cm, výška: 16 cm, rámování: 26 x 41 cm
Konec dražby: 07.03.2022 19:16 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 700 Kč