22. Čajová konvice
Technika: olej na kartonu
Šířka: 29 cm, výška: 18 cm, rámování: 32 x 44 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.04.2018 18:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč