Chalupy u cesty

Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 60 cm, rámování: 68 x 79 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 05.01.2022 19:27 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč