Dívka s ovečkou
signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na sololitu, datace: 1945
Šířka: 45 cm, výška: 36,5 cm, rámování: 54,5 x 62,5
Konec dražby: 13.07.2023 20:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč