Krajina
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 32 cm, výška: 23,5 cm, rámování: 34 x 42
Konec dražby: 23.11.2023 20:29 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč