22. Krajina s řekou

Technika: olej na plátně
Šířka: 41 cm, výška: 25 cm, rámování: 36 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 04.03.2024 20:10 SEČ

Zbývá: 11d 7h 3m 32s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč