Pohled do Údolí
signováno vpravo dole, volný list
Technika: akvarel
Šířka: 36 cm, výška: 27 cm
Konec dražby: 14.09.2023 20:10 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 100 Kč