22. Portrét dívky

nový rám
Technika: olej na plátně, datace: konec 19. století
Šířka: 21,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 40,5 x 35 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 16.02.2023 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 300 Kč