22. Portrét ženy - L Formát

signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 61 cm, výška: 98 cm, rámování: 114 x 76,5

Konec dražby: 05.03.2024 20:10 SEČ

Zbývá: 5d 3h 15m 45s

Vyvolávací cena: 2 500 Kč