22. Říční krajina

signováno vpravo dole monogramem, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 100 cm, výška: 73 cm, rámování: 90 x 116 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 12.12.2022 20:14 SEČ

Zbývá: 12d 10h 55m 47s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč