22. Sedící žena

signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 65 cm, výška: 81,5 cm, rámování: 97 x 81
Stav: poškozeno

Konec dražby: 14.02.2023 19:14 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč