220. Cesta do vesničky
Rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 48 cm, výška: 34 cm, rámování: pošk. 45 x 59 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 800 Kč