220. Květiny ve váze
Technika: olej na sololitu
Šířka: 62 cm, výška: 50 cm, rámování: 60 x 72 cm
Konec dražby: 08.11.2021 22:12 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč